معاون گمرك خبر داد؛

گمركات تعطیل نیستند

گمركات تعطیل نیستند

معاون گمرك اظهار داشت: فعالیتهای در رابطه با تجارت خارجی در گمرك، بخصوص ترخیص كالاهای اساسی و نهاده های تولید در هفته جاری،  تعطیل نیست.


به گزارش لیدی شال به نقل از گمرک ایران، احمد ذاکری، معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: در جهت اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و از آنجائیکه گمرک مرزبان اقتصادی می باشد و کشور هم در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و خدمات این سازمان در این شرایط کشور الزامی و ضروری می باشد، بنابراین، ضمن اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، در قطع زنجیره انتشار کرونا با به حداقل رساندن حضور پرسنل، و استفاده حداکثری از سازمان الکترونیک، خدمات این سازمان به ذینفعان، ادامه خواهد یافت.
وی ضمن اشاره به اعلام رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، درباره بخش های سازمانی و کارمندانی که باید به تشخیص هر سازمان در محل کار حاضر شوند، اظهار داشت: در ستاد گمرک به تشخیص معاونین و مدیران کل مستقل، پرسنل با حداقل ظرفیت در محل خدمت حاضر خواهند شد و بیشتر از دو سوم سرجمع پرسنل تعطیل خواهند بود.

وی در مورد فعالیت گمرکات اجرایی اضافه کرد: این رویه در مورد فعالیت گمرکات اجرایی و مرزی هم با محوریت ناظرین و مدیران کل استانی در جهت مصوبات ستاد ملی کرونا صورت خواهد گرفت تا روند فعالیتهای تجاری کشور در رویه های صادرات، واردات و ترخیص کالای اساسی و نهاده های تولید و ترانزیت متوقف نشود.

1399/09/08
13:23:11
5.0 / 5
1418
تگهای خبر: اقتصادی , تجارت , تجاری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal