بسته ویژه معاونت علمی برای شركت های دانش بنیان در امتداد توسعه محصولات

بسته ویژه معاونت علمی برای شركت های دانش بنیان در امتداد توسعه محصولات

لیدی شال: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یك بسته ویژه خدمتی، شامل 9 سرفصل گوناگون برای تسهیل فعالیت شركت های دانش بنیان و خلاق ارائه نمود.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، پس از ثبت تقاضا، شرکت های دانش بنیان، حمایت های مالی و فنی را جهت ستاندن گواهینامه های لازم مانند مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی، CE و انواع ISO را دریافت می کنند. بدین جهت کارشناسان این حوزه در امتداد توسعه خدمات، این بسته خدمتی را به ۹ سرفصل مختلف تقسیم کرده اند.
"مشاوره پروانه بهداشت"، "گزارش نیازسنجی تأییدیه های مورد نیاز شرکت"، "مشاوره استقرار در فضاهای صنعتی و نیمه صنعتی، پارک ها و مراکز رشد"، "صدور گواهی انطباق (COC)" و "استقرار شرکت های دانش بنیان در کاربری مسکونی شهر تهران" همچون خدماتی است که به شرکت های دانش بنیان از طرف معاونت علمی ارائه می شود.
صدور گواهی انطباق به این معنا است که در صورت تطبیق مشخصه های عملکردی محصول موردنظر با یک استاندارد ملی، منطقه ای، بین المللی، جامعه ای و یا کارخانه ای اظهار شده قابل پذیرش، گواهینامه انطباق یافته توسط سازمان ملی استاندارد ایران صادر می شود.
برمبنای اعلام معاونت علمی، در واقع برمبنای توافقنامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های خلاق و دانش بنیان می توانند از گواهینامه انطباق یافته با گواهی مورد نظر خود بهره مند شوند.
منبع:

1399/09/03
22:52:31
5.0 / 5
1464
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal