چرا اعتبار 10 میلیاردی جزایر هرمزگان پرداخت نشده؟

چرا اعتبار 10 میلیاردی جزایر هرمزگان پرداخت نشده؟

لیدی شال: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت كشور با اشاره به دستور رئیس جمهور برای اعطای اعتبار به جزایر هرمزگان، اظهار داشت: باید قول و دستور رئیس جمهور برای اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به هر جزیره استان را از راه سازمان برنامه و بودجه پیگیری كرد تا محقق شود.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، بابك دین پرست در نشست توسعه جزایر استان هرمزگان اظهار داشت: توسعه جزایر هرمزگان در چارچوب ۷۰ بند مصوب شده و روند اجرای بخشی از این مصوبات رضایت بخش است، اما اجرای بخش دیگری از مصوبات قابل قبول نبوده است و باید با سرعت بیشتری روند اجرای این مصوبات در دستور كار قرار گیرد.
وی اشاره كرد: باید برنامه زمان بندی اجرای كامل مصوبات، تدوین و نمایش شود و دستگاه های مختلف میزان درصد پیشرفت فیزیكی مربوط به مصوبات را به وزارت كشور اعلام كنند.
دین پرست با اشاره به دستور رئیس جمهور برای اعطاء اعتبار به جزایر هرمزگان، اظهار نمود: باید قول و دستور رئیس جمهور برای اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به هر جزیره استان را از راه سازمان برنامه و بودجه پیگیری كرد تا محقق شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت كشور تصریح كرد: پیشنهادات مناسبی برای تكمیل و اصلاح مصوبات قبلی نمایش شد كه باید برآورد اعتباری و برنامه زمان بندی اجرای آنها باز نمایش شود.
به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، قبل از این روحانی، رئیس جمهور ایران در مسافرت پارسال اش به هرمزگان گفته بود، در این استان 14 جزیره وجود دارد كه وزارت كشور شرایط تمامی این جزیره ها را بررسی نموده و گزارش خوبی را درباره چگونگی اوضاع این جزایر ارائه كردند و باید كوشش كرد تا زمینه های رشد پیشرفت در این جزایر بیشتر از پیش فراهم گردد.
رئیس جمهور با اشاره به اینكه مناطق نفت خیز و مناطق آزاد باید به واسطه درآمدهای خود در امتداد كاهش و حل مشكلات مردم در آن مناطق كمك كنند، ادامه داده، از آقای دكتر نوبخت خواسته شده تا برای آبادانی هر جزیره ای در این استان 10 میلیارد تومان در نظر بگیرند، چونكه جزایر برای ما حائز اهمیت بوده و پیشانی مرزهای كشور در آب های سرزمینی هستند.1397/10/21
22:22:12
5.0 / 5
4884
تگهای خبر: اقتصادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal