سازمان بنادر دستگاه برتر جشنواره شهیدرجایی

سازمان بنادر دستگاه برتر جشنواره شهیدرجایی

به گزارش لیدی شال بر مبنای نتایج جشنواره شهید رجایی، سازمان بنادر و دریانوردی در ارزیابی عملكرد شاخصهای عمومی و اختصاصی در سطح نهادهای دولتی بعنوان دستگاه برتر كشوری انتخاب|شد.به گزارش لیدی شال به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور هر ساله بر مبنای مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه در دو بخش شاخصهای عمومی و اختصاصی از جانب سازمان اداری و استخدامی کشور انجام و از دستگاه های برگزیده در مراسم جشنواره شهید رجایی با حضور و اهدای لوح توسط رئیس جمهور تقدیر می شود، اما سال جاری به علت شیوع کرونا و به منظور رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در خصوص ممنوعیت برگزاری مراسم ها و تجمعات، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی لغو گردیده است.
نتایج حاصله از ازریابی های سازمان اداری و استخدامی در دو بخش تهیه می شود. بخش اول مربوط به دستگاه های انتخاب شده بعنوان دستگاه های قابل تقدیر در جشنواره شهید رجایی هستند که بر مبنای فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ انتخاب شده اند و بخش دوم هم به نحوه ارزیابی عملکرد دستگاه ها و اقدامات انجام شده در آن زمینه می پردازد.
بر این اساس، سازمان بنادر و دریانوردی در دو بخش شاخصهای عمومی و اختصاصی و در مجموع در بین تمامی سازمان ها و شرکت های وابسته به دولت؛ حائز رتبه برتر کشوری شد و توانسته است نسبت به سال پیش از رشد قابل توجهی برخوردار شود.
نتایج ارزیابی عملکرد تمامی دستگاه های اجرایی کشور به همراه امتیازات مکتسبه در شاخصهای عمومی و اختصاصی و لوح تقدیر از از وزرا و رؤسای سازمان های منتخب همچون مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با امضای رئیس جمهوری متعاقباً اهدا خواهد شد.


منبع:

1399/07/10
13:43:43
5.0 / 5
1768
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , دولتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal