مقام مسئول در وزارت راه:

شناسایی مالكان خانه های خالی برمبنای كد ملی آسان است

شناسایی مالكان خانه های خالی برمبنای كد ملی آسان است

به گزارش لیدی شال مدیر كل دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه اظهار داشت: برمبنای سامانه املاك و اسكان كشور قابلیت شناسایی مالكان حقیقی و حقوقی و تعداد خانه های خالی برمبنای كد ملی وجود دارد.به گزارش لیدی شال به نقل از صدا و سیما، پروانه اصلانی گفت: برمبنای سامانه املاک و اسکان کشور قابلیت شناسایی مالکان حقیقی و حقوقی و تعداد خانه های خالی برمبنای کد ملی وجود دارد. هفته آینده بوسیله این سامانه به افرادی که بیش از یک خانه دارند پیامک داده می شود و آنها وارد سامانه املاک و اسکان کشور خواهند شد تا اطلاعات ملک خودرا مشاهده و تأیید و اطلاعات سکونتی را خود اظهاری کنند.
وی افزود: در این میان خانه های خالی شناسایی شده و اطلاعات آن در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد.
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی درباره افتتاح خانه های طرح اقدام ملی مسکن در مرداد اظهار داشت: تا اختتام مرداد با حضور رئیس جمهور مراسم افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در بعضی شهرها همچون کرمان انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: واگذاری گروهی زمین به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که یکی دیگر از برنامه های مهم این طرح است در آخر مرداد انجام می شود.
اصلانی افزود: همین طور جشن اختتامیه مسکن مهر در بعضی شهرها و جشن افتتاح یا تحویل مسکن مهر در بعضی دیگر از شهرها نیز اواخر مرداد انجام می شود.


منبع:

1399/05/13
22:36:08
5.0 / 5
2113
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal