دژپسند:

گمرك در ۲۰ ماه گذشته تحولات چشم گیری داشته است

گمرك در ۲۰ ماه گذشته تحولات چشم گیری داشته است

به گزارش لیدی شال وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: بااینكه با گمرك مطلوب و هوشمند فاصله داریم، اقدامات مناسبی در پیاده سازی رویه های هوشمند و نوین صورت گرفته است.به گزارش لیدی شال به نقل از گمرک ایران، فرهاد دژپسند در نشست با رئیس کل و معاونین گمرک ضمن تشکر از عملکرد رو به جلوی گمرک گفت: گمرک در ۲۰ ماه گذشته شاهد تحولات خوبی بوده است، بااینکه با گمرک مطلوب و هوشمند فاصله دارد، اما در حوزه خدمات رسانی به مشتریان و خدمات گیرندگان، ضمن حفظ اصول و وظایف قانونی، اقدامات مناسبی در پیاده سازی رویه های هوشمند و نوین داشته است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه کرد: بااینکه دستاوردهای گمرک در همه حوزه ها قابل توجه بوده و این اقدامات، به ناگاه ایجاد نشده و بهبود در روش ها و ساختارها، حرکت ها و تحول در گمرک با تلاش همکاران از سال های گذشته شروع شده و تابحال ادامه دارد.
دژپسند اشاره کرد: اگر امروز خدمات گیرندگان و مسئولین قدردان گمرک هستند باید بیشتر کوشش کرد و دستاوردهای خوب را با تلاش و دقت بیشتر و همدلی مدیران و کارشناسان حفظ کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: گمرک باید همیشه به سمت اوج در حرکت باشد و نباید این روند رو به رشد متوقف شود. نقش گمرک در اقتصاد کشور اهمیت به سزایی دارد.


منبع:

1399/04/27
12:15:59
5.0 / 5
2230
تگهای خبر: اقتصادی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal