گران فروشی بی سروصدای مدیران خودرو و كرمان موتور

گران فروشی بی سروصدای مدیران خودرو و كرمان موتور

به گزارش لیدی شال این روزها شاهد آن هستیم كه برخی خودروهای صفر كیلومتر در بازار آزاد، ارزان تر از قیمت رسمی اعلام شده توسط كارخانه و شركت ها به فروش می رسند.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، در اقدامی جالب توجه قیمت های رسمی اعلام شده برای برخی خودروهای دو شركت كرمان موتور و مدیران خودرو گران تر از قیمت این محصولات در بازار آزاد تعیین شده است.
بر این اساس برای خودرو جك s۳، شركت كرمان موتور قیمت رسمی ۱۶۱ میلیون تومان را اعلام نموده، در صورتی كه قیمت فروش این خودرو در بازار آزاد ۱۵۳ میلیون تومان است. همینطور خودرو جك s۵ هم با قیمت ۲۰۲ میلیون تومان در بازار به فروش می رسد، در صورتی كه قیمت رسمی اعلام شده توسط این شركت، ۲۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
در شركت مدیران خودرو هم داستان به همین شیوه برای برخی خودروها پیش می رود. به صورت مثال خودرو ام وی ام x۲۲ اتومات اكسلنت اسپورت توسط این شركت ۱۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده، در صورتی كه در بازار آزاد قیمت آن در حدود ۱۲۰ میلیون تومان است و مدل اتوماتیك LX آن در شركت ۱۵۲ میلیون و 100 هزار تومان و در بازار آزاد حدود ۱۳۲ میلیون تومان قیمت دارد.
خودروی چری تیگو ۷ اكسلنت مدیران خودرو، در بازار حدود ۲۷۲ میلیون تومان قیمت دارد، در صورتی كه شركت میدران خودرو آنرا به قیمت ۳۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت گذاری كرده است. همینطور خودرو چری تیگو ۵ در بازار آزاد به قیمت ۲۳۵ میلیون تومان عرضه شده، در صورتی كه قیمت رسمی اعلام شده توسط شركت، ۲۴۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.
از همین شركت، خودروی ام وی ام x۳۳ در در بازار آزاد با قیمت نزدیك به ۱۷۲ میلیون تومان به فروش می رسد اما شركت مدیران خودرو قیمت آنرا ۱۸۳ میلیون و ۶۰۰ تومان تعیین كرده است.
در این شرایط از نهادهای نظارتی مسوول بخصوص سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان خبری نیست و معلوم نیست كه اصولا چرا باید قیمت یك خودرو در كارخانه عرضه كننده آن گران تر از بازار آزاد باشد!؟1397/10/05
14:34:50
5.0 / 5
4765
تگهای خبر: بازار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal