رحیمی مظفری:

مجلس یازدهم باید لبه دوم قیچی مبارزه با فساد باشد

مجلس یازدهم باید لبه دوم قیچی مبارزه با فساد باشد

به گزارش لیدی شال نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه گرانی های افسارگسیخته مردم را ناامید كرده است و مردم از بی عدالتی خسته شده اند.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، عبدالعلی رحیمی مظفری در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از آیت الله رئیسی و کوشش های مجموعه قوه قضاییه در استان فارس سپاسگزارم. مجلس یازدهم می تواند لبه دوم قیچی مبارزه با فساد باشد. درباب بعد نظارتی مجلس شورای اسلامی باید به بحث اقتصاد و معیشت ورود کند. کمر مردم زیر فشارهای اقتصادی در حال خرد شدن است.
ایشان سپس اظهار نمود: چرا قیمت کالاهای اساسی، سیستم حمل و نقل عمومی و وضعیت رانندگان به حال خود رها شده است؟، گرانی های افسارگسیخته مردم را ناامید کرده است. نگاه سیاسی را کنار بگذاریم مردم از بی عدالتی خسته شده اند.
نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: پیام مقام معظم رهبری راهبرد اصلی حرکت مجلس شورای اسلامی است. سهم حداقلی استان چهارفصل فارس در حوزه زیرساخت ها و پروژه های عمرانی قابل قبول نیست. باید دست وپای مافیای معدن و فولاد بسته شود پیش از آن که پای سلطان های آنها به دادگاه باز شود.
ایشان سپس اشاره کرد: حق آبه کشاورزان و پشتیبانی از کشاورزان در بعد خرید تهیه بذر، سم و کود باید در دستور قرار گرفته شود. آقای وزیر جهاد کشاورزی تا چه اندازه درد کشاورزان را می دانید؟ پشتیبانی از محیط بانان ضروری است؛ چونکه امنیت محیط به محیط بان وابسته است. آموزش و پرورش کارخانه انسان سازی است و سیاسی بازی و چیزهای دیگر در آن جایی ندارد.1399/03/25
14:22:51
5.0 / 5
2894
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal