علیپور:

وضعیت حقوق و دستمزد كارگران پیگیری شود

وضعیت حقوق و دستمزد كارگران پیگیری شود

به گزارش لیدی شال نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در تذكری از رئیس جمهور خواست رسیدگی به وضعیت حقوق و دستمزد كارگران و همسان سازی حقوق فرهنگیان، بازنشستگان و نظامیان را در دستور كار قرار دهد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: وضعیت نابسامان حقوق و دستمزد کارگران و عدم اجرای همسان سازی حقوق فرهنگیان، بازنشستگان و نظامیان را متذکر می شوم. مردم نگران هستند؛ مدتی است فرهنگیان به خصوص عزیزان نهضت سوادآموزی اعتراض دارند. این مورد در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد.
ایشان در ادامه در تذکری دیگر به رئیس جمهور بیان نمود: خرید و فروش بدون حساب و کتاب سهام عدالت مورد توجه قرار بگیرد. نمایندگان در شروع کار مجلس شورای اسلامی این مورد را مورد نظر قرار دهند. بسیاری از نمایندگان از این خرید و فروش بی حساب و کتاب سهام عدالت آگاه نیستند.
نماینده مردم قائمشهر در تذکری به وزیر کار عنوان کرد: به مبحث همسان سازی حقوق بازنشستگان توجه کنید ۸۰ هزار نفر از بازنشستگان فولاد و ۸۰۰۰ نفر از البرز مرکزی در مطالبات و دریافت معوقات مشکل دارند. آقای حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش از وضعیت آموزش و پرورش، وضعیت تکنولوژی آموزش و پرورش و وضعیت نابسامان سرانه آموزش و پرورش در استان مازندران بازدید کنید و ببینید چه وضعیت اسفناکی وجود دارد.
علیپور خطاب به وزیر ارشاد عنوان کرد: حوزه انتخابیه اینجانب یک فرهنگسازی علمی و قرآنی ندارد.
او در آخر در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار نمود: در جهت رفع مبحث زمین های روستایی که سالیان زیادی برای مردم بوده یک کمیسیون رفع تداخلات ایجاد کنید تا مشکل رفع گردد.1399/03/18
14:15:50
5.0 / 5
2915
تگهای خبر: فروش , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal