معاون صمت خراسان جنوبی مطرح كرد:

محتكران خودرو در امان نیستند

محتكران خودرو در امان نیستند

به گزارش لیدی شال خراسان جنوبی معاون بازرسی و پشتیبانی از مصرف كنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اظهار نمود: تمام پاركینگ ها و انبارهای خودرو در استان، ملزم به اعلام موجودی خود شده اند و تخلف از این دستورالعمل، مشمول تخلف احتكار است كه با متخلفین در این خصوص برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.


علی تهوری، امروز پنج شنبه 25 اردیبهشت به رسانه های گروهی با اشاره به عزم سازمان حمایت در شناسایی و برخورد با متخلفان احتمالی احتکار خودرو، اظهار داشت: طبق ابلاغ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و بمنظور جلوگیری از احتکار خودرو، با افرادی که خودرو صفر را در انبارها و سوله ها بدون اعلام موجودی نگهداری کنند، برخورد قانونی می شود.
به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، وی با اشاره به اهمیت صیانت از حقوق مصرف کنندگان و همین طور رسیدن خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی و جلوگیری از التهاب در بازار، اضافه کرد: تمامی متصدیان و بهره برداران ذیربط در سطح استان با توجه تخلف نگهداری انواع خودرو سواری صفر کیلومتر در سطح تمامی پارکینگ ها و فضاهای نگهداری خودرو تحت هر عنوان نظیر انبار، سوله و... بدون اعلام موجودی، باید موجودی خودرا در این خصوص به سازمان صمت استان اعلام کنند.
معاون بازرسی و پشتیبانی از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اشاره کرد: در صورت مشاهده تخلف در این خصوص، برابر ماده 4 قانون تعزیرات حکومتی تحت عنوان احتکار برخورد قاطع و بازدارنده با متخلفین صورت خواهد گرفت و این پرونده ها در حداقل زمان ممکن به تعزیرات حکومتی استان برای رسیدگی ارجاع داده خواهد شد.
تهوری ضمن قدردانی از اعتماد مردم به سامانه 124 معاونت بازرسی سازمان در گزارش تخلفات اقتصادی، از مردم استان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه انبار مشکوک خودرو و یا احتکار در این خصوص نیز مراتب را با سامانه 124 این سازمان درمیان گذاشته تا مورد بررسی و پیگیری بازرسان قرار گیرد.
منبع:

1399/02/25
14:37:37
5.0 / 5
2979
تگهای خبر: اقتصادی , بازار , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal