آكادمی مجازی علوم تغذیه و صنایع غذایی افتتاح شد

آكادمی مجازی علوم تغذیه و صنایع غذایی افتتاح شد

به گزارش لیدی شال روابط عمومی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی كشور از طریق اندازی آكادمی مجازی و سالن وب كنفرانس در این مركز اطلاع داد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، انستیتو علوم تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، با عنایت به شیوع بیماری کرونا نسبت به راه اندازی آکادمی مجازی علوم تغذیه و صنایع غذایی اقدام نموده است.
آکادمی مجازی علوم تغذیه و صنایع غذایی به منظور برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی مرتبط از چندین ماه قبل طراحی و ساماندهی شده و در این ایام به بهره برداری رسید.
اساتید متقاضی برگزاری کلاس های آنلاین می توانند طبق برنامه کلاسی که از آغاز ترم طراحی شده بود، در ساعات مربوطه به صورت آنلاین نسبت به برگزاری کلاس خود از این طریق اقدام نمایند. این کلاس ها با تنظیمات صورت گرفته ضبط می شود و از آنجائیکه محور ارزیابی های آموزشی توسط دانشگاه سامانه نوید است، بلافاصله بعد از برگزاری در سامانه نوید بارگذاری می شود.
بر مبنای اعلام انستیتو علوم تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، سالن وب کنفرانس انستیتو و دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی هم از آغاز اردیبهشت ماه به راه افتاده است.

اساتید و دانشجویان علاقه مند بعد از هماهنگی با معاونت آموزشی مرکز می توانند از امکانات این سالن برای برگزاری جلسات دفاع از رساله های دانشجویی بهره مند شوند. بدیهی است حضور فیزیکی استاد راهنما و دانشجو ضروریست و سایر افراد می توانند به صورت آنلاین در جلسه حضور داشته باشند.1399/02/20
21:23:10
5.0 / 5
2979
تگهای خبر: آنلاین , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal