مركز آمار اعلام كرد

دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی سال ۹۸ چقدر بود؟

دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی سال ۹۸ چقدر بود؟

به گزارش لیدی شال طی نیمه اول پارسال، بیشترین و كمترین افزایش دستمزد ساعتی برای شاغلین در طرح های عمرانی، به ترتیب مربوط به راننده دامپر با ۳۹.۲ درصد و بنای سنگ چین درجه ی دو با ۳.۳ درصد بوده است.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی - نیمه اول ۱۳۹۸ از جانب مرکز آمار ایران منتشر گردید.
طرح آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی از سال ۱۳۶۵ به صورت شش ماهه در سطح استان تهران توسط مرکز آمار ایران اجرا می شود.
در این آمارگیری، اطلاعات مربوط به دستمزد ساعتی نیروهای انسانی شاغل در طرح های عمرانی (۱۰۹ مورد) با ارسال پرسشنامه ی مربوط از راه رایانامه به برخی از پیمانکاری های نمونه ی مجری طرح های عمرانی در سطح استان تهران جمع ‏آوری می شود. این طرح در مرداد ماه سال ۱۳۹۸ برای جمع‏ آوری اطلاعات مربوط به نیمه ی اول همان سال اجرا شده است.
در بین تمامی اقلام مورد آمارگیری، «کمک بندکش» با ۲۹.۵ درصد دارای بیش ترین افزایش و «قالب ساز فلزی درجه یک» با ۰.۸ درصد، دارای کمترین افزایش در متوسط دستمزد ساعتی نسبت به دوره قبل بوده اند.
همچنین، مقایسه ی متوسط دستمزد ساعتی در این دوره با دوره ی مشابه سال قبل نشان داده است که بیش ترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به «راننده دامپر» با ۳۹.۲ درصد و کمترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به «بنای سنگ چین درجه ی دو» با ۳.۳ درصد بوده است.1399/02/17
14:26:54
5.0 / 5
3013
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal