قیمت محصولات سلولزی فعلا افزایش نمی یابد

قیمت محصولات سلولزی فعلا افزایش نمی یابد

به گزارش لیدی شال رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران اعلام نمود كه تحت شرایط كنونی و در صورتیكه تغییر خاصی در متغیرهای اقتصادی اتفاق نیافتد قیمت محصولات سلولزی فعلا افزایشی نخواهد داشت.


نیما بصیری طهرانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه قیمت محصولات سلولزی از سال قبل تابحال تغییری نداشته، پیرو توافقات تولیدکنندگان با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تحت شرایط کنونی به هیچ عنوان افزایش نخواهد یافت. البته تاکید می کنم که ثبات قیمت در شرایط کنونی است و برای مثال اگر نرخ ارز افزایش یابد شرایط تغییر می کند.
به قول وی به دنبال شیوع کرونا سرانه مصرف محصولات سلولزی در کشور حدودا ۴۰ درصد افزایش داشته است. الته این رقم حدودی است و عدد دقیق در این حوزه هنوز در دسترس نیست.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران همینطور با اشاره به اینکه مشکلی در زمینه تأمین بازار وجود ندارد، خاطرنشان کرد: با عنایت به این که واحدهای تولیدی محصولات سلولزی در شرایط عادی هم باید از ماسک و دستکش استفاده کنند برای تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز کارگران از موجودی های انبارها استفاده شده و مقداری هم تهیه شده است. ازاین رو کسری هایی وجود داشته، اما بیشتر نیازمان برطرف شده است.
به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، به تازگی قاسمعلی حسنی، دبیر کل اتحادیه بنکداران مواد غذایی، به ایسنا گفته بود که قیمت محصولات سلولزی ۱۰ درصد افزایش یافته است که این مورد از جانب انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران تکذیب شد.1399/02/05
20:48:35
5.0 / 5
3199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal