پیشنهادی جدید برای تولید ژل های ضدعفونی

پیشنهادی جدید برای تولید ژل های ضدعفونی

به گزارش لیدی شال یك تولیدكننده ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی یكی از مشكلاتی كه هم اكنون تولیدكنندگان محصولات ضدعفونی با آن مواجهند را كمبود بسته بندی عنوان نمود و اظهار داشت: پیشنهاد ما این است كه از بسته سس های جیبی برای محلول های ضدعفونی استفاده شود، چونكه هم ظرفیت تولید این بسته بندی بالا است و هم یكبار مصرف است و آلودگی كمتری دارد.


حمیدرضا فرهمند در گفت و گو با ایسنا، از همكاری صنایع دفاع برای تولید محصولات ضدعفونی با این بسته بندی جدید آگاهی داد و اظهار نمود كه بعضی از دستگاه های بسته بندی یاد شده حداكثر می توانند در هر ساعت ۱۲ هزار بسته سس جیبی تولید كنند.
این تولیدكننده با اشاره رشد صنعت تولید ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی در ایران در سال های اخیر، اشاره كرد: برای مثال از هر ۱۰۰ دستگاه تولیدی ما، ۹۰ دستگاه وارد بازارهای اروپا می شود.
فرهمند البته دلیل استقبال كمتر شركت های داخلی از این دستگاه ها و همین طور ساخت محصولات ضد عفونی در بسته بندی های جدید را وضعیت اقتصادی نامناسب شركت ها عنوان نمود.
به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، از اول اسفندماه مواردی از مبتلاشدن به ویروس كرونا در ایران اعلام گردید و تا ظهر روز چهارشنبه (پانزدهم اسفند ماه) ۲۹۲۲ مبتلا و ۹۲ فوتی بر اثر مبتلاشدن به این ویروس گزارش شده است. اما با وجود گذشت دو هفته از آغاز این بحران گزارش های میدانی نشان میدهد كه همچنان برخی شهروندان برای تهیه محصولات ضدعفونی و ماسك با مشكلاتی مواجهند كه مسئولان مختلف علت آنرا افزایش ناگهانی تقاضای این محصولات عنوان می كنند. البته مواردی از احتكار و خودداری از عرضه این محصولات نیز در ایام اخیر گزارش شده است.
منبع:

1398/12/15
22:06:54
5.0 / 5
3914
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal