با حمایت وزارت صنعت انجام می شود

برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته

برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته

به گزارش لیدی شال در دیدار شركت مادرتخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، در زمینه برگزاری نخستین نمایشگاه صنایع پیشرفته توافق شد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شركت مادر تخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار طرفین در زمینه همكاری دوجانبه به منظور تطبیق سیاست گذاری ها در حوزه صنایع پیشرفته با سیاست های كلی وزارت صنعت معدن و تجارت و همینطور برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته و استقرار دبیرخانه آن در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری توافق كردند.
رضا نقی پور اصل، رئیس هیات مدیر عامل صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته در این دیدار با عرضه گزارشی به تشریح عملكرد ۱۱ ماهه این صندوق پرداخت و اظهار داشت: در این مدت با عنایت به شرایط كلی حاكم بر كشور و مشكلات اقتصادی ناشی از تحریم ها تمام تلاش خویش را در عرضه خدمات به متقاضیان، مطابق با سیاست های وزارت صنعت معدن و تجارت به كار بستیم كه خوشبختانه در مقایسه با سنوات گذشته رشد قابل توجهی داشتیم.
برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت هم با اشاره به ظرفیت های موجود هر دو مجموعه، به تعامل بیشتر از پیش شركت مادرتخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت تصریح كرد.
1398/12/08
09:53:17
5.0 / 5
4143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal