رئیس كمیسیون صنایع:

به خاطر ۱۲۲ میلیون تومان بدهی، برق كارخانه سایپا را ۴ روز قطع كرده بودند!

به خاطر ۱۲۲ میلیون تومان بدهی، برق كارخانه سایپا را ۴ روز قطع كرده بودند!

به گزارش لیدی شال ایسنا/البرز رئیس كمیسیون صنایع و معادن اظهار داشت: وقتی كشوری مثل عراق خیلی از كالاهای تولید ما را به خاطر عدم رعایت استانداردهای جهانی عودت می دهد چطور انتظار داریم بتوانیم در كشورهای اروپایی جایی برای خود باز كنیم؟عزیز اكبریان در نهمین همایش استاندارد و كیفیت استان البرز كه امروز سه شنبه ۱۲ آذر برگزار شد، با اشاره به افزایش قیمت بنزین و حوادث بعد از آن و انتقاد از روش اجرای این كار اظهار داشت: برخی دشمنان همزمان با افزایش نرخ بنزین از آب گل آلود ماهی گرفتند، دوستان ما در خارج از كشور اخطار داده بودند كه عده ای به دنبال پیاده سازی وضعیت مشابه لبنان و عراق در ایران هستند و می خواهند به آرامش و امنیت ایران خدشه وارد كنند.

وی اظهار داشت: افزایش ناگهانی قیمت بنزین فرصت جولان كوتاهی به آنها داد ولی با درایت مقام معظم رهبری و با همكاری نهادهای امنیتی این غائله ختم به خیر شد.

نماینده مردم كرج، فردیس، اشتهارد و آسارا توضیح داد: از همه مردم به خاطر وضعیت پیش آمده عذر خواهی می نماییم و امیدواریم دیگر شاهد حوادثی به این شكل در كشور نباشیم.

این مسئول در ادامه با اشاره به كاهش میزان نشاط در جامعه اظهار داشت: برخی فكر می كردند با كاهش نشاط و شادی در جامعه معنویت مردم بالا می رود ولی این تصور از پایه اشتباه بود.

وی افزود: در جامعه ای كه نشاط نباشد خلاقیت و نوآوری و امید برای حركت و پویایی كاهس می یابد.

اكبریان در ادامه با اشاره به اینكه دنیای امروز دنیای استاندارد است، اظهار نمود: تولید كنندگان ایرانی به جهت اینكه بتوانند سهم خویش را در بازارهای جهانی بالا برند باید كیفیت تولیدات خویش را بالا ببرند.

وی اضافه كرد: وقتی كشوری مثل عراق خیلی از كالاهای تولید ما را به خاطر عدم رعایت استانداردهای جهانی عودت می دهد چطور انتظار داریم بتوانیم در كشورهای اروپایی جایی برای خود باز كنیم؟

نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه امروز انجام فعالیت تولیدی در كشور سخت شده؛ اظهار داشت: باید كیفیت تولیداتمان را بالا ببریم تا مردم با خیال راحت كالای ایرانی مصرف كنند.

اكبریان با گلایه دخالت برخی نهادها در تصمیم گیری و برنامه های سازمان استاندارد افزود: باید اجازه دهیم این سازمان در راه درست خود پیش برود تا بتوانیم شاهد تحقق اهداف حوزه استاندارد در كشور باشیم.

وی همینطور به سنگ اندازی برخی برای رونق تولید اضافه كرد: در سال پشتیبانی از تولید داخلی، برق مجموعه بزرگی مثل سایپا به خاطر ۱۲۲ میلیون تومان بدهی بیشتر از چهار روز قطع می شود، در چنین وضعیتی چطور باید توقع داشت شعارهای این حوزه محقق شود؟

وی اظهار داشت: برای عبور از این شرایط سخت همه باید دست به دست هم دهیم و چاره ای جز جهادی عمل كردن نداریم.
1398/09/12
14:35:28
5.0 / 5
4869
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal