معاون وزارت جهاد كشاورزی اعلام كرد

خوداتكایی در تولید محصولات كشاورزی

خوداتكایی در تولید محصولات كشاورزی

به گزارش لیدی شال معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد كشاورزی اظهار داشت: فرزندان جهادگران امروز در راه خوداتكایی كشور در تولید محصولات كشاورزی گام بر می دارند.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، محمدرضا طلایی امروز (پنج شنبه) در سی ویكمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد با اشاره به اینكه اقدامات شما در هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگی بسیار با ارزش بود و هر یك از آنها بعنوان یك مستند بزرگ و با ارزش شمرده می شود، اضافه كرد: در همایش هایی كه با محوریت فرهنگ جهادی و مدیریت جهادی برگزار می گردد خدمات، رشادت ها، ابتكارات و اقدامات شما چه در پشتیبانی و مهندسی جنگ و چه در سازندگی مناطق محروم و روستاها، بعنوان یك الگوی جهادی مطرح است.
وی با اشاره به تاكید وزیر جهاد كشاورزی بر ضرورت مستندسازی فرهنگ و مدیریت جهاد در دوران دفاع مقدس و سازندگی، اظهار داشت: در حوزه نرم افزاری اقدامات موثری صورت گرفته است كه در این زمینه می توان به تهیه مستند خاك پاك اشاره نمود. این مستند مصاحبه هایی با پیشكسوتان و درباب تجربیات دوران جنگ تحمیلی، دوران سازندگی و محرومیت زدایی است.
طلایی افزود: سامانه سراج پروژه دیگری بود كه امروز رونمایی گردید و ابزاری برای پژوهش محققین در حوزه دفاع مقدس است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد كشاورزی درانتها بیان كرد: ذخیره سازی پرونده ها به صورت الكترونیكی نیز از اقدامات مهم دیگر اداره كل امور ایثارگران است كه به منظور ماندگاری مستندات صورت پذیرفته است و همچنان ادامه دارد.
منبع:

1398/06/29
14:43:40
5.0 / 5
4880
تگهای خبر: خدمات , زندگی , طلا , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal