آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس صندوق های حامی اكوسیستم نوآوری در كشورهای در حال توسعه

آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس صندوق های حامی اكوسیستم نوآوری در كشورهای در حال توسعه

به گزارش لیدی شال رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی در دیدار با مدیركل مركز علم و فناوری كشورهای غیرمتعهد و در حال توسعه از آمادگی این صندوق برای میزبانی نمایندگان صندوق های حامی اكوسیستم نوآوری فعال در این كشورها در تهران اطلاع داد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، در حاشیه كارگاه بین المللی "سیاستگذاری در ترویج علم، فناوری و نوآوری"، دكتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی با دكتر "آمیتاوا باندوپادیایی" مدیركل مركز علم و فناوری كشورهای غیر متعهد دیدار و گفتگو كرد.
در این دیدار دكتر وحدت پیشنهاد برگزاری یك كارگاه جهت بررسی فرصت ها و موانع همكاری مشترك بین صندق های حامی اكوسیستم فناوری را بیان كرد و اظهار داشت: در این پنل می توان به بررسی نقش و جایگاه نهادهای تأمین مالی، تعریف مكانیزم های نوین همكاری در جهت ارتقای سطح نوآوری توسط مركز علم و فناوری كشورهای عدم تعهد و در حال توسعه پرداخت و درباره آن بحث و تبادل نظر كرد.
رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی افزود: ما آمادگی داریم تا میزبان چنین اجلاسی با حضور نمایندگان صندوق های سرمایه گذار خطرپذیر (VC) از دیگر كشورها و هم نمایندگان صندوق های دولتی حامی اكوسیستم نوآوری در كشورهای غیرمتعهد در تهران باشیم.
در این دیدار همینطور مبحث همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی با صندوق های حوزه فناوری كشور هند عنوان شد و پیرامون نهایی شدن اسناد همكاری این نهادها با یكدیگر تبادل نظر كردند.1398/03/31
21:22:27
5.0 / 5
4451
تگهای خبر: دولتی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal