انتشار 400 میلیارد تومان اوراق بهادار برای تأمین مالی صنعت خودرو

انتشار 400 میلیارد تومان اوراق بهادار برای تأمین مالی صنعت خودرو

به گزارش لیدی شال معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از عرضه ۴۰۰۰ میلیارد ریال اوراق بهادار در سه ماهه نخست سال ۹۸ اطلاع داد و اظهار داشت: این اوراق به منظور تأمین و پوشش كسری بخشی از نیازهای نقدینگی این گروه در حال انتشار می باشد.


به گزارش لیدی شال به نقل از گروه خودروسازی سایپا، مهدی محمدرضایی اظهار داشت: ۴، ۰۰۰ میلیارد ریال اوراق بهادار مذكور با طول عمر چهار ساله و با ركن ضامن بانك ملی و تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی شركت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، عرضه می شود.
وی اضافه كرد: این اوراق به عاملیت فروش كارگزاری بانك ملی ایران، نرخ سود سالیانه اوراق ۱۶ درصدی و همینطور با دفعات پرداخت سود هر سه ماه یك مرتبه عرضه می شود.
معاون مالی و اقتصادی گروه سایپا اظهار نمود: عرضه اوراق اجاره، سلف موازی استاندارد و مرابحه از سال ۱۳۹۵ در دستور كار قرار گرفته و تابحال بالغ بر ۲۸ هزار میلیارد ریال در چندین مرحله با هدف تأمین منابع مالی برای كمك به رونق تولید و مقابله با محدودیت های این بخش، عرضه شده است.
محمدرضایی سیاست گروه خودروسازی سایپا را استفاده از منابع و راهكارهای داخلی برای تأمین مالی تولید دانست و اظهار داشت: با اجرای این سیاست ها، سرمایه مورد نیاز این گروه برای هدایت به سمت خطوط تولید و رونق و توسعه اشتغال فراهم می شود.
منبع:

1398/03/25
17:29:05
5.0 / 5
4630
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal