آتش تند كرمان موتور

جك S۳ یك ماهه ۵۰ میلیون گران شد!

جك S۳ یك ماهه ۵۰ میلیون گران شد!

لیدی شال: از شروع اردیبهشت ماه سال جاری شركت كرمان موتور، جك S3 خودرا سه بار تغییر قیمتی داده است به شكلی كه حالا این محصول نزدیك به 50 میلیون تومان گران تر از روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه به فروش می رسد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، شركت كرمان موتور در اردیبهشت ۹۸ با انتشار بخشنامه های مختلف سه بار قیمت خودروی جك S۳ را افزایش داده است.
بررسی روند تغییر قیمت این محصول نشان داده است كه این شركت قیمت جك S۳ را در دوم اردیبهشت ماه از ۱۶۱ میلیون تومان به ۱۸۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تغییر داد.
سپس این شركت در هشتم اردیبهشت ماه نیز مجدداً تصمیم به افزایش قیمت بیشتر از ۱۵ میلیون تومانی این محصول گرفته و قیمت آنرا به ۱۹۶ میلیون تومان رساند.
پس از گذشت شانزده روز از دومین افزایش قیمت این محصول، از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه جك S۳ این شركت ۲۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده و به فروش می رسد كه نسبت به قیمت اعلامی در هشتم اردیبهشت ماه، حدود ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا كرده است.
به این ترتیب در كمتر از یك ماه قیمت كارخانه ای جك S۳ حدود ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
در این شرایط معین نمی باشد دلیل این افزایش قیمت شدید چیست و در شرایط ثبات نسبی متغیرهای كلان اقتصادی همچون نرخ ارز چه اتفاقی افتاده كه در عرض یك ماه قیمت یك خودرو باید حدود ۵۰ میلیون تومان افزایش یابد!؟
این وضعیت در حالی است كه خبری از سازمان های نظارتی خصوصاً سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان نیست.
در این زمینه سوژه از كرمان موتور مورد پیگیری قرار|گرفت. نماینده فروش این شركت در پاسخ اعلام نمود: " ما همه محصولات خودرا در رده های قیمتی متعادل نگه داشته ایم و اهتمام كرده ایم با عنایت به شرایط خودروسازی حال حاضر و مشكلاتی كه در صنعت خودرو وجود دارد و همین طور با عنایت به اینكه افزایش قیمتی در محصولات كرمان موتور پیش عید وجود نداشته، قیمت ها را متعادل تر نماییم. ضمن اینكه شركت كرمان موتور با وجود همه مشكلات و معضلاتی كه در صنعت خودروسازی به خود دیده است، هیچ تعدیل نیرویی نداشته است؛ پس لازم است كه برای بقای خود نیز قیمت ها را تغییر داده و به قیمت های واقعی كه از نظر ما حالا متعادل است؛ نزدیك كنیم".

منبع:

1398/02/28
14:57:28
5.0 / 5
4786
تگهای خبر: اقتصادی , فروش , قیمت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal