آخرین وضعیت تخلیه کالاهای اساسی در بندر امام

آخرین وضعیت تخلیه کالاهای اساسی در بندر امام

به گزارش لیدی شال، خوزستان مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهار داشت: هم اکنون 8 فروند کشتی حامل بیش از 458 هزار و 288 تن انواع کالاهای اساسی در اسکله های بندرامام خمینی (ره) درحال تخلیه است.بهروز آقایی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: موجودی انبار کالاها در بندر امام خمینی (ره) باتوجه به اقدامات انجام شده در بحث واردات، افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

وی اضافه کرد: در ۲ ماهه نخست امسال ۳۱ فروند کشتی حامل بیش از یک میلیون و ۹۰۳ هزار تن کالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) پهلوگیری و کالای آنها تخلیه شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهار داشت: هم اکنون نیز ۸ فروند کشتی حامل بیش از ۴۵۸ هزار و ۲۸۸ تن انواع کالاهای اساسی در اسکله های بندرامام خمینی (ره) درحال تخلیه است.

آقایی افزود: ۳۳ فروند کشتی حامل ۲ میلیون و ۲۱۰ هزار و ۲۴۸ تن انواع کالاهای اساسی نیز در لنگرگاه این بندر منتظر رفع مشکلات ارزی هستند و در صورت حل مشکلات نسبت به تخلیه این کشتی ها اقدام خواهد شد.

وی افزود: در دو ماه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن کالا نیز از انبارهای نگهداری موقت کالا در این بندر به مراکز توزیع داخل کشور حمل شده است.

منبع:

1402/03/03
14:43:33
5.0 / 5
252
تگهای خبر: واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal