با خرید بیش از یك میلیون و ۴۰۵ هزار تن گندم؛

رکورد خرید تضمینی گندم در 50 سال گذشته شکسته شد

رکورد خرید تضمینی گندم در 50 سال گذشته شکسته شد

به گزارش لیدی شال، خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان اظهار داشت: با خرید بیشتر از یک میلیون و ۴۰۵ هزار تن گندم، رکورد خرید تضمینی گندم در ۵۰ سال گذشته شکسته شد.امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین وضعیت خرید گندم در خوزستان اظهار نمود: امروز رکورد ۵۰ سال گذشته در بحث خرید تضمینی گندم از کشاورزان خوزستانی شکسته شد و میزان خرید به بیشتر از یک میلیون و ۴۰۵ هزار تن رسید.

وی اضافه کرد: سال جاری همینطور تابحال بیشتر از ۲۸ هزار تن کلزا از کشاورزان خوزستانی در استان توسط مراکز خرید، به صورت تضمینی خریداری شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان اظهار داشت: با عنایت به عملکردی که در بحث تولید وجود داشته و وضعیت خرید روزانه بالای ۶۵ هزار تن گندم، پیشبینی می نماییم میزان خرید به بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن هم برسد.

جهان نژادیان در مورد پرداخت وجه گندم و کلزا به کشاورزان اظهار داشت: با عنایت به پیگیری های انجام شده امیدواریم تا پایان هفته پرداختی خوبی به کشاورزان داشته باشیم.

وی در انتها تصریح کرد: هم اکنون ۱۰۶ مرکز خرید گندم و ۴۶ مرکز خرید کلزا در استان درحال انجام عملیات خرید تضمینی این محصولات از کشاورزان هستند.

منبع:

1402/02/24
04:05:34
5.0 / 5
278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal