مرادی:

رئیس جمهور سریعا وضعیت اقتصادی کشور را ساماندهی کند

رئیس جمهور سریعا وضعیت اقتصادی کشور را ساماندهی کند

به گزارش لیدی شال نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به این که اشتغال، خودرو باکیفیت و زندگی توام با آرامش حق مردم است، از رئیس جمهور خواست تا وضعیت اقتصادی کشور را سریع تر سر و سامان دهد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، احمد مرادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور بیان نمود: کمر مردم از افزایش قیمت ها خرد شده است و دیگر قدرتی برای تأمین کالاهای مورد نیاز خویش را ندارند.
وی ضمن اشاره به این که افزایش قیمت خودرو های بی کیفیت روح و روان مردم را به هم زده و مافیای خودرو بی مهابا و علنی جولان می دهند، اظهار داشت: سوال این است که چه دستی در کار است که نمی توان با این مافیا برخورد کرد؟
نایب رییس دوم کمیسیون انرژی تصریح کرد: ضعف تیم اقتصادی دولت جنابعالی مشهود است و به شما تذکر خیرخواهانه می دهیم در انتخاب و انتصاب تیم خود تجدید نظر نمایید اگر نه مجلس کار قانونی خویش را انجام خواهد داد.
مرادی با اشاره به اینکه اشتغال، خودرو باکیفیت و یک زندگی توام با آرامش حق مردم است، تصریح کرد: راه و روش دولت قبل را دنبال نکنید و وضعیت اقتصادی کشور را سر و سامان دهید.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس همینطور خواهان اجرای سریع طرح رتبه بندی معلمان شد و اظهار داشت: برای مردم استان هرمزگان مبحث ته لنجی و کالاهای ملوانی را جدی بگیرید و خساراتی که به کشاورزان وارد شده جبران کنید و ساخت منازل زلزله زدگان را سریعا دستور کار قرار دهید.1401/02/21
20:12:49
5.0 / 5
262
تگهای خبر: آرامش , اقتصادی , زندگی , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal