وزیر اقتصاد و دارایی:

کارآفرینان بخش غیردولتی باید میدان دار تولید و صادرات کشور باشند

کارآفرینان بخش غیردولتی باید میدان دار تولید و صادرات کشور باشند

به گزارش لیدی شال وزیر اقتصاد و دارایی اظهار داشت: کارآفرینان در بخش غیردولتی باید میدان دار تولید و صادرات کشور باشند.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، سید احسان خاندوزی روز سه شنبه در دیدار با فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی در تبریز اضافه کرد: در وزارت اقتصاد و دارایی بعنوان یک تفاهم و دستور کار مشترک تعهد کرده ایم که این وزارت باید در میان دستگاههای دولتی، مدعی العموم تولید کنندگان و صادرکنندگان باشد.
وی افزود: حتی اگر خود تولید کنندگان و صادرکنندگان ما به علل زیادی اصرار بر حل بعضی از مسائل و اجحاف ها و تغییرات و تحولات غیرقابل پیشبینی که مخل اقتصاد و تجارت است نداشته باشند ما در وزارت اقتصاد باید به نیابت از کارآفرینان کشور از سایر دستگاه ها بخواهیم در امر مقررات گذاری های صنعتی، معدنی، کشاورزی، انرژی و نیرو به ترتیبی عمل کنند که انگیزه و اعتماد از دست رفته فعالان اقتصادی به سیاست های دولت بازگردد.
وی اظهار داشت: مسئولیت ما در دولت و مجلس شورای اسلامی این است که بتوانیم انگیزه بخش و امید آفرین باشیم به جهت اینکه کارآفرینان در بخش های تولید و صادرات کشور بیشتر از پیش بدرخشند و فاتح بازارهای داخلی و منطقه باشند.
وی افزود: کار دشواری است چونکه خیلی از تصمیمات بیرون از حوزه اختیارات وزارت اقتصاد و دارایی است اما می توانیم با عنایت به ابزارها و اهرم هایی که در اختیار داریم کمک نماییم.
وزیر اقتصاد و دارایی با تکیه بر این که باید کمک نماییم کارآفرینان در بخش غیردولتی میدان دار تولید و صادرات کشور باشند، اظهار داشت: با این افق خیلی فاصله داریم و راه های زیادی در این راه باقیمانده است.


منبع:

1401/02/14
18:07:00
5.0 / 5
2460
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal