محرم زاده:

تمهیدات لازم برای صادرات سیب اندیشیده شود

تمهیدات لازم برای صادرات سیب اندیشیده شود

به گزارش لیدی شال نماینده مردم اهر و هریس در مجلس اظهار داشت: سیب تولیدی باغداران ارسباران در سردخانه ها دپو شده است. تمهیدات لازم برای صادرات آن اندیشیده شود.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، احمد محرم زاده یخفروزان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: سیب تولیدی باغداران ارسباران در سردخانه ها دپو شده است. تمهیدات لازم برای صادرات آن اندیشیده شود.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس اظهار داشت: دامداران از کمبود و نبود نهاده های دامی سخت تحت فشار هستند و خرید تضمینی دام در منطقه صورت نمی گیرد. انتظار داریم اقدام جدی در این عرصه به عمل آورده شود.
این عضو کمیسیون عمران مجلس یازدهم با اشاره به اینکه حمایت شرکت ملی مس ایران از تیم قهرمان تراکتور حق مسلم مردم آذربایجان است، اظهار داشت: این حمایت در ارتباط با حوزه مسئولیت شرکت ملی مس در آذربایجان بوده نه کرمان. مبحث را سیاسی نکنید. این اتفاق خوب باید صورت بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به رئیس جمهور، اظهار داشت: وضعیت اقتصادی مردم بسیار نگران کننده است. شرایط کمر مردم را شکسته، انتظار داریم در این خصوص تمهیدات لازم در دستور کار دولت قرار گرفته شود.
منبع:

1400/10/21
15:59:18
5.0 / 5
299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal