نرخ امروز دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

نرخ امروز دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

به گزارش لیدی شال مدیر ارتباطات بازار متشکل ارزی گزارش امروز معاملات ارز در بازار متشکل ارزی را اعلام نمود.


مهدی گوهررستمی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه معاملاتی چهارشنبه، معاملات نقدی (اسکناس) دلار کار خویش را با نرخ ۲۷ هزار و ۴۱۹ تومان شروع کرد و در انتها ساعت معاملات به نرخ ۲۷ هزار و ۶۳۳ تومان رسید که بررسی کل ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی ۲۷ هزار و ۴۴۸ تومان به ازای هر دلار و افزایش ۱.۰۳ درصدی این نرخ نسبت به روز قبل را نشان داده است.
این مقام مسئول اضافه کرد: امروز نماد معاملاتی یورو کار خویش را با نرخ ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان آغاز کرد و در انتها جلسه معاملاتی، نرخ هر یورو به رقم ۳۲ هزار و ۲۲۰ تومان رسید. بدین سان نرخ میانگین وزنی اسکناس یورو در معاملات امروز این بازار، با تجربه افزایش ۰.۵۳ درصدی نسبت به روز سه شنبه، ۳۱ هزار و ۷۹۰ تومان بوده است.
گوهررستمی افزود: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز چهارشنبه (هفتم مهرماه) ۹ میلیون و ۳۹۳ هزار و ۶۰۰دلار و حجم معاملات در نماد یورو ۸۶۳ هزار و ۴۰۰ یورو بود.
به نقل از ایشان، دلار در پایین ترین نرخ خود با رقم ۲۷ هزار و ۲۲۹ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۷ هزار و ۶۳۳ تومان معامله شد. همینطور هر یورو در پایین ترین و بالاترین نرخ معاملاتی خود به ترتیب با قیمت های ۳۱ هزار و ۵۴۲ تومان و ۳۲ هزار و ۲۲۰ تومان معامله شد.1400/07/07
22:38:25
5.0 / 5
523
تگهای خبر: بازار , قیمت , معاملات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal