علت افزایش قیمت فولاد از زبان رئیس اتاق بازرگانی یزد

علت افزایش قیمت فولاد از زبان رئیس اتاق بازرگانی یزد

یزد رئیس اتاق بازرگانی استان یزد به افزایش قیمت فولاد در کشور برخلاف روند قیمت فولاد در دنیا طی یک ماه گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: اساسا مسیر سرمایه های سرگردانی که توسط دلالان و بازاری ها به این جریان هدایت شده، سرمایه های واقعی نیست.


«محمدرضا قمی» با بیان اینکه بعضی از مسائلی که توسط مسؤلان طرح و اثرگذار بر اقتصاد می شود هم اثرات مستقیمی بر بازار و روند بازار خواهد گذاشت، به موضوعات مطرح شده پیرامون انواع انرژی خصوصاً آب و برق بعنوان مبحث روز جامعه اشاره و اظهار نمود: اثرات گفته هایی که در این موارد مطرح می شود، بر بازار کسب و کار توجه زیادی خواهد داشت.
وی مصداق این گفته ها را رکود حاکم بر بازار دانست و اظهار داشت: نحوه تشکیل دولت سیزدهم و سایر مسائلی که بر اقتصاد و بازار اثر دارد هم از این دسته است به صورتی که در ایام اخیر قطعی های برق، جزو مسائلی است که در جامعه، مسیرهای اقتصادی را به سمت و سوی خاصی هدایت می کند.
رئیس اتاق بازرگانی استان یزد با بیان اینکه محصولات فولادی در یک ماه اخیر کاهش 80 تا 90 دلاری در دنیا داشته است، اظهار داشت: متاسفانه این روند در کشور ما در همین یک ماه، روندی افزایشی داشته است پس با عنایت به نبود فعالیت‎های عمرانی و سایر مسائل ناشی از رکود، مسلماً مسیر سرمایه های سرگردانی که توسط دلالان و بازاری ها به این جریان هدایت شده، سرمایه های واقعی نیست.
به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی استان، قمی خواهان پیگیری و توجه به چنین موضوعات اثرگذار بر بازار شد و اظهار داشت: این مسائل افزایش قیمت های ناخواسته را به دنبال دارد و ضرر آن شامل حال مردم خواهد شد.1400/03/31
10:01:32
5.0 / 5
913
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴