در گفت و گو با لیدی شال عنوان شد

350 واحد صنعتی نیمه تمام تا 9 ماه دیگر راه اندازی می شود

350 واحد صنعتی نیمه تمام تا 9 ماه دیگر راه اندازی می شود

به گزارش لیدی شال از تهران مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: تا ۹ ماه دیگر ۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام راه اندازی می شود که نوید جهش و رونق تولید می دهد.


صابر پرنیان در گفتگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به سفر روز گذشته وزیر صمت به شهرستانهای جنوب شرق تهران اظهار نمود: بازدید از سه واحد صنعتی فعال، یک واحد صنعتی تعطیل و افتتاح و کلنگ زنی دو واحد صنعتی از مهم ترین برنامه های سفر وزیر صمت به قرچک و پیشوا بود.
وی ضمن اشاره به ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در واحد صنعتی تعطیل شده در پیشوا، اظهار داشت: این مجموعه می تواند علاوه بر اشتغالزایی حدود ۴۰۰ نفر سبب فعالسازی ۱۰۰ کارگاه جدید شود و امیدواریم مشکل بانکی این مجموعه که در ستاد تسهیل استان حل نشده توسط مقام عالی وزارت خانه به نتیجه برسد و این مجموعه با بهترین تجهیزات و زیرساخت ها به چرخه تولید بازگردد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران افزود: با رفع موانع در همین منطقه در چارچوب توسعه شهرک ها، صدور پروانه بهره برداری شهرک های خصوصی در منطقه ورامین شاهد اشتغال قابل توجهی خواهیم بود.
پرنیان مطرح کرد: به منظور توسعه شهرک صنعتی پیشوا، ۱۵۰ هکتار زمین آماده سازی شده و بزودی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: همینطور ۲۰۰ هکتار زمین به منظور توسعه شهرک صنعتی قرچک در نظر گرفته شده که به منظور توسعه فاز دوم در اختیار صاحبان صنایع قرار می گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار نمود: تا ۹ ماه دیگر ۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام راه اندازی می شود که نوید جهش و رونق تولید می دهد و با کمک و همراهی همه مسؤولان در انتهای سال کارنامه قابل قبولی را در سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها به مردم عرضه می دهیم.
منبع:

1400/02/19
15:36:42
5.0 / 5
1048
تگهای خبر: خصوصی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal