نمایشگاه تلكام با حضور 100 شركت داخلی

نمایشگاه تلكام با حضور 100 شركت داخلی

بر مبنای اعلام شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران، نمایشگاه تلکام ۹۹ با حضور ۱۰۰ شرکت داخلی و به شکل حضوری برگزار می شود.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، هرچند تحت تأثیر شیوع کرونا، امسال تعدادی زیادی از نمایشگاه های اقتصادی یا برگزار نشدند یا در بستر فضای مجازی برپا شدند اما در ماه های پایانی سال، با هماهنگی به وجود آمده میان وزارت صمت، شرکت نمایشگاه ها و ستاد ملی مقابله با کرونا، برخی از نمایشگاه ها امکان برگزاری به شکل حضوری را پیدا کردند.
این نمایشگاه ها با شکل محدود، با حضور تعدادی بازدیدکننده و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شدند و در جدید ترین برنامه نمایشگاه تلکام ۹۹ از پنج تا هشت اسفند سال جاری در تهران برگزار می شود.
محمد جواد قنبری معاون امور نمایشگاهی در این رابطه گفته: در نمایشگاه تلکام سال جاری با تلاشی که وزارت ارتباطات و تشکل های بخش خصوصی داشته اند شاهد رشد محسوسی هستیم که امیدوارم مجموعه های زیربط به اهداف تعیین شده برسند و تلکام نسبت به سال قبل در تمام بخش ها رضایت بخش باشد. با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تدابیر ویژه ای که در برگزاری نمایشگاه های اخیر صورت گرفت نمایشگاه تلکام را هم با موفقیت برگزار خواهیم کرد.
همینطور فرامرز رستگار دبیر سندیکای صنعت مخابرات هم گفته: در نمایشگاه تله کام سال جاری، تکنولوژی ها به روز هستند و مخابرات دیگر به بخش ICT تبدیل گشته و همینطور فضایی کاملا B۲B را شاهد خواهیم بود، بنابراین نگرانی های کرونایی حل شده است. سال جاری شرکتهای بزرگ و خصوصی مستقلا در این نمایشگاه غرفه دارند و نهادهای کوچک و بزرگ همچون صندوق نوآوری و شکوفایی، پارک علم و فناوری سجاد، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و صندوق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان حضور خواهند داشت. سال جاری وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت ها خواستند تا در نمایشگاه تله کام ۹۹ حضور داشته باشند.
شرکت نمایشگاه ها اعلام نموده نمایشگاه تلکام سال جاری با متراژ مفید ۴۹۸۰ متر مربعی و حضور ۱۰۰ شرکت داخلی برگزار می شود.
منبع:

1399/12/02
09:39:57
0.0 / 5
1460
تگهای خبر: اقتصادی , خصوصی , طلا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal