برگزاری نمایشگاه ممنوع!

برگزاری نمایشگاه ممنوع!

لیدی شال: اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه ای اعلام نمود که به جز نمایشگاه های تخصصی بدون بازدیدکننده، برگزاری هر نوع نمایشگاه در سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد ممنوع می باشد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، اتاق اصناف ایران اعلام نموده که مطابق مفاد صریح طرح جامع هوشمند محدودیت ها که قبلا طی نامه ۷/۲۴/۱۰۶۴۰ در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ برگزاری هرگونه نمایشگاه در سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد به سبب پیش گیری از انتشار ویروس کووید-۱۹ و لزوم حفظ سلامت آحاد جامعه ممنوعست.
در این رابطه به استناد نامه شماره ۱۴۵۵۰۴ تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۹ رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا فقط برگزاری نمایشگاه های تخصصی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در وضعیت نارنجی و زرد و با ستاندن مجوزهای لازم از مبادی ذیربط بدون مراجعه و پذیرش افراد بازدیدکننده عمومی مجاز است.
قبل تر هم رئیس اتاق اصناف ایران از وزارت صمت خواسته بود که از صدور مجوز برای برگزاری نمایشگاه های اختتام سال خودداری کند، چونکه نمایشگاه های بهاره سهم بازار اصناف را خواهند برد، لطمه بیشتری به صنوف وارد میکند و به سبب تجمع در نمایشگاه ها، کنترل و رعایت پروتکل ها مشکل تر است.
منبع:

1399/11/04
14:48:24
0.0 / 5
1315
تگهای خبر: امنیت , بازار , طلا , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal