با حضور استاندار مركزی؛

راه اندازی خط تولید موتورسیكلت و اسكوترهای الكتریكی در پرندك

راه اندازی خط تولید موتورسیكلت و اسكوترهای الكتریكی در پرندك

لیدی شال: مركزی با حضور استاندار مركزی خط تولید موتورسیكلت برقی و اسكوترهای الكتریكی در شهرك صنعتی پرندك زرندیه راه اندازی شد.


این واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد تومان قادر می باشد، سالانه در مجموع ۱۲ هزار موتورسیکلت شامل هفت هزار دستگاه اسکوتر و پنج هزار دستگاه غیراسکوتر یا موتورسیکلت برقی را تولید نماید.
تولید آزمایشی این کارخانه از دو هفته پیش شروع شده و با بهره برداری از آن به تولید انبوه خواهد رسید. این شرکت توانسته است برای ۱۲ نفر فرصت شغلی مستقیم ایجاد کند.
آقازاده همین طور شرکت نان سبوس دوران آویژه تامین کننده مواد بهبود دهنده و فرآورده های آرد و نان را نیز افتتاح نمود.
افتتاح راه دسترسی مسکن مهر شهر زاویه، افتتاح رستوران مجتمع خدمات رفاهی باران در اتوبان تهران ساوه به وسعت دو هزار متر مربع و بهره برداری از شرکت آرتیمان سلامت تولیدکننده داروهای طبیعی و مکمل در ایران واقع در شهر صنعتی مامونیه از دیگر برنامه های سفر استاندار مرکزی به شهرستان زرندیه بود.
استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از طرح های صنعتی زرندیه اظهار نمود: فعالیت شرکت های دانش بنیان در این شهرستان الگویی برای کارهای دانش بنیان در کشور است.
سید علی آقازاده اضافه کرد: بیماری کووید ۱۹ چرخه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را تا حدودی با وقفه مواجه کرد، اما با تلاش مدیران صنایع شاهد تولیدات متنوع در صنایع این شهرستان هستیم.
وی گرایش مردم به داروهای طبیعی را بیشتر از داروهای شیمیایی دانست و اضافه کرد: فعالیت شرکت تولید داروهای طبیعی فرصت بسیار خوبی برای استان مرکزی و شهرستان زرندیه است.
استاندار مرکزی اضافه کرد: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در چند هفته آینده در شهرستان زرندیه با هدف رصد و برطرف مشکلات وموانع تولید صورت می گیرد. رفع موانع تولید و ایجاد بازار مناسب برای تولیدات گامی برای مقابله با تحریم ها و ارائه خدمات بیشتر به مردم خواهد بود.
استاندار مرکزی همین طور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت تعداد ۸۴ پروژه با ۷۲۰ میلیارد تومان اعتبار در زرندیه افتتاح و کلنگ زنی شد و این پروژه ها ۱۶۷۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرد. در زرندیه طرح های عمرانی خوبی در حوزه مدیریت شهری شامل کمربندی جنوبی و شمالی با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان راه اندازی شد.
وی اضافه کرد: همین طور در این شهرستان کارخانه نان سبوس دار بمنظور تولید نان های صنعتی با افزودنی های کاملا مقوی با حدود ۱۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
وی اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور کارخانه تولید موتورسیکلت های برقی در شهرک صنعتی زاویه راه اندازی شد که حدود ۷۰ درصد قطعات آن در داخل کشور تولید می شود و ۳۰ درصد دیگر نیز ظرف یکسال آینده در کشور تولید خواهد شد. موتورهای برقی همخوان با محیط زیست هستند و برای صرفه جویی در سوخت فسیلی تولید و روانه بازار مصرف می شود.
استاندار مرکزی همین طور در مسافرت به زرندیه مجتمع خدمات بین راهی باران را که با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان به مساحت دو هزار متر در محور تهران ساوه ساخته شده را افتتاح نمود.
به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت بیش از 84 پروژه در سطح شهرستان زرندیه با اعتبار 7179 میلیارد ریال و سه میلیون یورو آورده ارزی بهره برداری و کلنگ زنی شد که برای 1675 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهدنمود.
منبع:

1399/06/16
23:02:33
5.0 / 5
2021
تگهای خبر: بازار , خدمات , خصوصی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal