نمایشگاه امسال با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی

نمایشگاه امسال با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی

لیدی شال: اولین نمایشگاه سال 99 با عنوان «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با كرونا» با حفظ اصول بهداشتی در رابطه با فاصله گذاری اجتماعی برگزاری می شود.


به گزارش لیدی شال به نقل از شرکت نمایشگاه های بین المللی ج. ا. ایران، بهمن حسین زاده -مدیرعامل این شرکت- با بیان خبر برگزاری نمایشگاه فوق، از رعایت نکات ویژه بهداشتی لازم در زمان برگزاری این نمایشگاه آگاهی داده و اظهار نمود: تمام تمهیدات لازم بمنظور ضدعفونی شدن محیط اولین نمایشگاه سال ۹۹ مانند رعایت فاصله ایمنی میان بازدیدکنندگان و غرفه داران، فراهم کردن تجهیزات ضدعفونی همچون تونل در درب ورودی سالن، اسپری الکل در غرفه ها و ماسک به کار گرفته می شود.
طبق اعلام این شرکت، این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۶ خرداد با حضور تولیدکنندگان مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی سلولوزی و ماشین آلات وابسته تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برپا خواهد شد.
عمده بازدیدکنندگان این نمایشگاه از جمع متخصصین است، که عموم مردم می توانند بمنظور رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، بوسیله سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به آدرس iranfair.com به صورت مجازی از این نمایشگاه به صورت مجازی بازدید کنند.
منبع:

1399/02/14
20:40:29
5.0 / 5
3208
تگهای خبر: سایت , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal