تجاری سازی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا

تجاری سازی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا

لیدی شال: دستگاه آب ساز از رطوبت هوا بدون وجود نمونه آزمایشگاهی برای نخستین بار در ایران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به مرحله تجاری سازی رسید.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، سورنا ستاری، معاون علمی وفناوری رئیس جمهور از سالن تولید شركت دانش بنیان تولیدكننده این دستگاه بازدید نمود. این شركت سازنده دستگاه تولید آب از رطوبت هوا است كه توانایی تولید روزانه ۷۵۰ لیتر آب را دارد.
آب تولید شده توسط این دستگاه كه بگفته سازندگان آن در كیفیتی مطلوب و بهداشتی تهیه می شود، در پك های یك و نیم لیتری به دست مصرف كننده می رسد.
سامانه تولید آب از رطوب هوا می تواند در زمان بروز بحران و بلایای طبیعی، كاركردی حیاتی داشته باشد.
لزوم وجود این دستگاه خصوصاً در زمان وقوع سیل و زلزله های اخیر احساس شد.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برمبنای یك برنامه ویژه پشتیبانی از محصولات دانش بنیان دارای كاربرد در زمان بحران را امسال تقویت كرده است. بر طبق این برنامه، تولید كلیه محصولات دانش بنیانی كه وجود آنها در زمان بحران ضروری می باشد، مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار می گیرد.
این دستگاه در رطوب بین ۳۰ تا ۷۰ درجه كار می كند و عملكرد آن در مناطق شمالی، جنوبی و غربی كشور مطلوب گزارش شده است.
دستگاه آب ساز از رطوبت هوا همین طور در حجم های ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیتر طراحی شده است و در صورت وجود سفارش، امكان ساخت دستگاه با حجم بالاتر نیز وجود دارد.
سورنا ستاری در ضمن بازدید از سالن تولید این شركت از دیگر محصولات آنها نیز بازدید كرد، علی اكبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی نیز در این بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری را همراهی كرد.
منبع:

1398/12/12
19:15:09
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: تجاری , دستگاه , سفارش , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal