در حضور اصحاب رسانه صورت گرفت؛

راستی آزمایی واریز یارانه حمایت معیشتی

راستی آزمایی واریز یارانه حمایت معیشتی

لیدی شال: نشست راستی آزمایی پرداخت یارانه حمایتی معیشتی با حضور اصحاب رسانه در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اجرا شد.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی امروز پنجشنبه ۷ آذر ماه با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه، نشست راستی آزمایی پرداخت یارانه حمایت معیشتی به حدود ۱۸ میلیون خانوار را برگزار كرد.
در این نشست شماره ركوردهایی به صورت تصادفی از طرف اصحاب رسانه اعلام گردید و طی تماس با این خانوارها مشخص شد یارانه معیشتی به حساب آنها واریز شده است.
یك سرپرست خانوار با بعد خانوار ۴ نفره تایید نمود كه ۱۷۲ هزار تومان را دریافت كرده است.
همچنین سرپرست خانوار دیگری كه یك نفر بود ۵۵ هزار تومان دریافت كرده بود.
خانوار یك نفره دیگری نیز در استان خراسان رضوی تایید نمود ۵۵ هزار تومان به حساب وی واریز شده است.
در استان آذربایجان غربی و كرمان نیز دو خانوار ۴ نفره دریافت مبلغ ۱۷۲ هزار تومان را تایید كردند.
همچنین در استان اصفهان، سرپرست خانوار ۴ نفره ای ضمن تایید دریافت حمایت معیشتی اعلام نمود ملك شخصی و خودرو ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی كند.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/webm

در این نشست حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی با اشاره به آخرین آمار معترضان به دریافت حمایت معیشتی اظهار داشت: تا امروز پنجشنبه هفتم آذر ماه در مجموع ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار خانوار به عدم دریافت یارانه معیشتی اعتراض كردند كه حدود ۱۱ درصد از این افراد یا سرپرست خانوار نبودند یا درخواست آنها تكراری بوده است.
میرزایی با تاكید بر اینكه فرصت ثبت اعتراض به مدت ۱۰ روز اعلام شده است، اظهار داشت: البته طبق اعلام وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی فعلا محدودیت زمانی برای ثبت اعتراض در نظر گرفته نمی گردد.
وی افزود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بنا به تقسیم كاری كه در چارچوب طرح حمایت معیشتی در نظر گرفته شده است وظیفه شناسایی مشمولان این طرح را بر عهده دارد و متناسب با فاكتورهای مختلف در آزمون وسع در پایگاه اطلاع رفاه ایرانیان، سرپرستان خانوار اولویت بندی می شوند و از كمترین وسع مالی به ترتیب اولویت بندی شدند و در سه مرحله طی روزهای ۲۷ و ۲۹ آبان ماه و همین طور دوم آذر ماه یارانه حمایت معیشتی را دریافت نمودند.منبع:

1398/09/09
22:51:25
5.0 / 5
4639
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal